w

Kto był najpopularniejszym polskim streamerem Twitch w LoL, Fortnite, CSGO w czerwcu 2021?

Reklama

Czerwiec dobiegł końca, można więc go podsumować.

Reklama

Czerwiec był miesiącem spadków. Praktycznie każdy większy streamer stracił kilka, kilkanaście, a w niektórych przypadkach nawet kilkadziesiąt procent swojej oglądalności. Największym zaskoczeniem nadal jest spadek xntentacion, który wypadł poza TOP 10.

Czołówka trzymała się dość stabilnie, wszyscy notowali podobne spadki. TOP 1 to zdecydowanie Ewron, który wyprzedził wszystkich innych, utrzymując bardzo wysoką średnią liczbę widzów.

 Najpopularniejsi streamerzy Twitch – czerwiec 2021

Jak pokazują dane z serwisu streamerzy.pl, TOP 10 wygląda następująco:

streamerzy.pl

Kategoria żeńska to zmiany w samej czołówce. Nieuczesana spadła w sumie na 5 miejsce, TOP 1 osiągnęła Maalinh, za nią Kasix i jako trzecia Wpatka.

streamerzy.pl

League of Legends – czerwiec 2021 na Twitch

W czerwcu TOP 1 nadal jest oficjalny kanał Polsatu. Jeżeli nie liczyć oficjalnych kanałów, to na pierwszym miejscu pojawił się Rybson, za nim Vysotzky, potem Overpow.

streamerzy.pl

CS:GO – czerwiec 2021 na Twitch

W CS:GO króluje Pago, potem Pevor i oficjalne kanały ESL/GoodGame.

streamerzy.pl

Fortnite – czerwiec 2021 na Twitch

W Fortnite na pierwszym miejscu znajduje się Jacob, co nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem. Za nim Matek1337_, na trzecim miejscu Kubxz.

streamerzy.pl

Twitch przez wakacje może być bardzo mieszany – to najmniej przewidywalny okres w roku, zazwyczaj oznaczający dalsze spadki.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka