w

Kto za Xayoo Industries kupił dom? “Jest dom kupiony i mam pieniądze na wykończenie”

Jedna z osób, które były mocno związane z Xayoo Industries faktycznie kupiła dom.


Jeszcze niedawno spokojnie można by było powiedzieć, że jeden z członków XI kupił sobie dom. Wiadomo jednak od kilkudziesięciu godzin, już oficjalne, że Japczan nie jest członkiem Xayoo Industries pod względem biznesowym.

Wiele osób się zastanawiało, z czego Japczan żyje, skoro pozostaje zbanowany na Twitchu. Okazuje się, że ma czasami współprace chociażby na Instagramie i raczej nie narzeka. Żyje skromniej, ale jego finanse pozwoliły chociażby na zakup domu.

Japczan kupił dom

Japczan w oczach wielu osób jawi się jako były streamer, natomiast fakty są takie, że praktycznie każdy z permanentnym banem prędzej, czy później wracał na Twitcha, więc w tym przypadku zapewne też tak będzie.

Mimo banicji, Japczan i tak bierze teraz udział w High League, a jego sytuacja finansowa jest stabilna. Na tyle, że kupił dom.

(…) jest dom kupiony i są pieniądze na wykończenie jego. Dom jest już zamknięty (…) Mam jeszcze taką kupkę, że powiedźmy, że ten dom się wykańcza… On będzie w 3 miesiące jeszcze tam roboty, ale powiedźmy, że jeszcze rok muszę siedzieć w Warszawie, to mam rok, czy dwa jeszcze w Warszawie nic nie robić (…) – mówi Japczan u Szalonego Reportera.

Jeżeli ktoś myślał, że Japczan nie ma kasy, to zostało to bardzo szybko obalone. Czyli pozycja streamera jest niezagrożona jeszcze przynajmniej przez kilkanaście ładnych miesięcy. A do tego wszystkiego dochodzi teraz High League.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka