w

Ktoś porysował samochód polskiego youtubera, ale zrobił to dla niego w nieszczęśliwym miejscu

Ktoś z jakiegoś powodu zdecydował się zarysować połowę maski jednemu z polskich youtuberów.


W świecie polskiego Youtube’a takie rzeczy raczej są rzadkością i zdecydowanie nie można mówić o jakiejś normie. Faktycznie jednak, czasami zdarza się, że ludzie robią polskim youtuberom naprawdę pod górkę.

Tak było w tym przypadku. Ktoś, potencjalnie znając polskiego youtubera zdecydował się porysować mu maskę samochodu. Rysa jest bardzo duża i na pierwszy rzut oka widać, że ktoś przebił się do podkładu. Dodatkowo oprócz maski, zahaczony jest także błotnik.

Rysa na samochodzie polskiego influencera

Osobą, której samochód ucierpiał jest Tomek Olejnik, ostatnio kojarzony szczególnie z jedną z federacji. Ktoś najwyraźniej zirytował się na jego działalność i w ten sposób postanowił się odpłacić. Sprawca zrobił to w takim miejscu, że prawdopodobnie uchwyciły go kamery.

Nie wiadomo, czy ma to coś wspólnego z działalnością w Royal Division, czy może to kompletny przypadek, że dostało się akurat Tomkowi. Trudno jednak zakładać, że ktoś wybrał kompletnie losowe BMW do tego, by je w pewien sposób zniszczyć. Straty to kwestia kilku tysięcy złotych – trzeba na pewno na nowo malować maskę i błotnik.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka