w

Kuba Wojewódzki nie zostawił na Wersow suchej nitki. “Potrzeba intelektualnego przygarnięcia”

Fot. https://youtu.be/RDbrprW6_YI | https://youtu.be/_rl5Ak92pwo

Marcin Dubiel pojawił się u Kuby Wojewódzkiego, a na odcinku youtubera znalazł się wątek Wersow.


Na kanale Marcina Dubiela pojawił się nowy film przedstawiający wizytę youtubera u Kuby Wojewódzkiego, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Pod koniec filmu poruszono między innymi temat Wersow.

Było to stricte w ramach wyzwania “F*ck, merry, kill”. Kuba Wojewódzki miał do wyboru Lexy, Wersow i Natsu. Co powiedział o narzeczonej Friza?

Kuba Wojewódzki o Wersow

Świat telewizji jest coraz ciekawszy tego internetowego. Warto wspomnieć, że u Kuby Wojewódzkiego było już kilku youtuberów, jedni wypadli lepiej, inni raczej nie pojawią się w programie po raz drugi.

Wśród gości był już między innymi Friz, który może wspominać swoje wystąpienie naprawdę pozytywnie. Teraz Ekipa musi jednak przegryźć nieco gorzką pigułkę. A wszystko to w ramach wyzwania, które Kubie Wojewódzkiemu rzucił Marcin Dubiel.

https://youtu.be/_rl5Ak92pwo

Wybór w wyzwaniu “F*ck, marry, kill” był dość ciężki. Gdy doszło do Wersow, Wojewódzki powiedział:

Bardzo miła dziewczyna. Wziąłbym do biblioteki trochę, żebyśmy razem poczytali, bo ona robi na mnie… Potrzebę intelektualnego przygarnięcia (…).

Nie umknęło to oczywiście widzom, komentarze na ten temat są jednymi z najpopularniejszych pod odcinkiem Marcina:

Czy będzie to miało jakiś ciąg dalszy? Zapewne nie, choć widać, że opinia o Wersow zaczyna się rozprzestrzeniać i wcale nie jest pozytywna.