w

Liza ostro o Takefunie: “30 lat, patrzy na młode dziewczyny i mówi, jaka ona nie jest szm*ta”. Streamer odpowiada

Liza, którą większość będzie kojarzyć przede wszystkim ze streamów Frania, wypowiedziała się o Takefunie. Streamer nie pozostał dłużny.


Liza postanowiła wypowiedzieć się o Takefunie. Streamer został nazwany 30-latkiem, choć w rzeczywistości ma kilka lat mniej. Liza mówi, że Takefun siedzi na dup*sku i ocenia młode dziewczyny, mówiąc, jakimi szmat*mi one nie są.

Takefun naturalnie postanowił na to odpowiedzieć i jak można się było spodziewać, odpowiedź jest bardzo w jego stylu, czyli bez owijania w bawełnę.

Takefun odpowiada

Streamer odpowiedział, że Liza również opiera swój content na “siedzeniu na dups*u”, tylko nie u siebie na streamie, a u kogoś. Dodatkowo jej działalność polega w dużej części na pokazywaniu “kształtów”. Pada tam kilka mocniejszych stwierdzeń, jak:

(…) ja rozumiem, że dla ciebie być może pożytecznym jest fakt, że wywołasz ere*cję u 14-latka, który pierwszy raz w życiu cy*ki zobaczy w Internecie. No jest to w jakiś sposób użyteczne faktycznie, bo chłopak sobie konia zwali, no ale ja jakoś bym nie chciał, żeby moja córka była w ten sposób pożyteczna, może bardziej w tym wypadku użyteczna (…).

Klip: Polski FreakFight

Czy będzie to miało jakiś ciąg dalszy? Trudno powiedzieć. Liza na pewno nie boi się mówić tego, co myśli i trafia swoimi słowami do dokładnie takich samych osób. Jej postać w polskim Internecie może być naprawdę ciekawa.