w

Liza rozpłakała się podczas streama. Franio: “Może nie powinienem tego publikować”

Uniwersum Frania i Lizy nadal na Twitchu jest bardzo mocne. Nadal publikowane są z tego niesamowicie popularne TikToki i klipy na Youtube.


O tym, że Franio i Liza są bardzo popularnym duetem pisaliśmy już kilka tygodni temu (KLIK). Dzisiaj ta sprawa nadal elektryzuje polską widownię, bowiem cały czas przewija się tam wątek Fagaty – tak popularnej w negatywnym tego słowa znaczeniu youtuberki.

Liza wystąpiła na odcinku u Fagaty, czego Franio zdecydowanie nie akceptuje. Wczoraj Franio rozmawiał o tym z Lizą na streamie, w efekcie czego dziewczyna się rozpłakała.

Franio potem komentował tę sprawę

Podczas transmisji Franio próbował wytłumaczyć, że Liza nie powinna zadawać się z Fagatą ze względu na to, jaką osobą jest youtuberka i co zrobiła. Liza utrzymywała, że ona nikomu nic złego nie zrobiła i tak wyglądał ten dialog.

Liza stała na stanowisku, że to, co zrobiła Fagata nie jest jej sprawą. Tutaj zdecydowanie nie pomagał fakt, że Franio nie umiał utrzymać powagi. Potem Boxdelowi tłumaczył, że z jednej strony miał włączony czat piszący “XD”, a z drugiej płaczącą dziewczynę i sam nie do końca wiedział, jak ma się zachować.

Oczywiście, że zostało to poruszone podczas Aferek. Franio tak to komentował:

Wszystko to jest jednym z najchętniej poruszanych tematów na polskim Twitchu. Cała otoczka wątku z Fagatą i wyjaśnieniami Szymooola jest dla ludzi bardzo ciekawa, dlatego w tym momencie Franio notuje zdecydowanie najlepszy miesiąc pod względem oglądalności na TTV.