w

Lothar został zbanowany na Twitch. Polski streamer G2 Esports z pierwszym banem

Fot. .facebook.com/jakublotharszygulski/

Kanał Lothara jest obecnie niedostępny.


Lothar jest jednym z popularniejszych streamerów na Twitchu, który zbiera całkiem sporą, również zagraniczną widownię. Najwięcej widzów miał przy okazji grania w Valoranta, obecnie w ostatnich tygodniach śledzi go od 350 do 600 osób.

Streamer często był wyróżniany na głównej stronie Twitcha, aktywnie działa również z G2 Esports. Jego ban jest więc naprawdę zaskakujący.

Za co ten ban?

Lothar nie skomentował jeszcze swojego zawieszenia, natomiast jak wskazują widzowie, być może na to coś wspólnego z Rogue Company i graniem skórką Dr.Disrespecta – to jednak bardzo wątpliwa wersja, która nie ma swojego potwierdzenia.

Warto jednak wspomnieć, że Disrespect jest bardzo nielubiany na TTV. Wiele osób musiało usuwać jego emotki po tym, jak Twitch zdecydował się nałożyć na niego bana.

Nie wiadomo, na jak długo nałożono blokadę. Pojawiła się trzy godziny temu i jest pierwszą w historii streamera. Prawdopodobnie zawieszenie jest na 24 godziny, gdyż zazwyczaj tyle trwają pierwsze bany. Oczywiście Lothar może się odwołać, co pewnie zrobi. Wówczas ban zostanie zdjęty wcześniej.