Reklama

Ludzie się mocno wkurzyli. To koniec tej wersji Messengera

Rozrywka

Tomasz Wojcik

Ludzie się mocno wkurzyli. To koniec tej wersji Messengera
Reklama

Messenger na komputerach przestaje istnieć. Meta podjęła decyzję, która wiele osób naprawdę mocno zirytowała. Wiele osób używało Messengera...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej