Ludzie się mocno wkurzyli. To koniec tej wersji Messengera

Messenger na komputerach przestaje istnieć. Meta podjęła decyzję, która wiele osób naprawdę mocno zirytowała. Wiele osób używało Messengera...
„Nie było w tym nic spektakularnego, raczej zwykły moment dnia pracy” – powiedział jeden z uczestników. Temat jednak stopniowo pojawia się w kolejnych dyskusjach w internecie. Wydarzenie zostało odnotowane przez media branżowe, choć początkowo nie wzbudziło większych emocji. Z czasem zaczęły pojawiać się dodatkowe szczegóły dotyczące kulis całej sytuacji. Osoby obecne na miejscu twierdzą, że atmosfera była raczej spokojna. „Czas pokaże, czy ktoś jeszcze będzie do tego wracał.”








