w

Mały streamer Twitch wzruszył się po tym, jak streamerki zraidowały jego kanał z 40 tysiącami widzów

Czasem na Twitchu ktoś dostaje ogromną szansę.


Na Twitchu są dwa rodzaje streamerów. Jedni nigdy w życiu nie raidują, ani hostują innych, drudzy robią to praktycznie przy każdej okazji. Często raidy z wieloma widzami potrafią naprawdę “zrobić komuś dzień”.

Doskonale pokazuje to przykład małego streamera “TheQuadRat”, który miał 5 widzów, by po chwili witać 40 tysięcy osób na swoim czacie. Jak to się stało i jaka była reakcja nieznanego twórcy?

Raid z 40 tysiącami widzów

Siostry Alexandra i Andrea Botez organizowały turniej szachowy, który oglądały dziesiątki tysięcy osób. Na koniec w związku z wygraną, postanowiły poprawić komuś humor. Zwycięzca turnieju mógł wybrać kogoś, kto zraidują.

Padło na osobę, którą oglądało wówczas 5 widzów. TheQuadRat grał sobie w szachy i raczej nie spodziewał się, że wpadnie do niego 40 tysięcy osób, by się przywitać. Streamer nie mógł powstrzymać wzruszenia, czemu trudno się dziwić.

W sumie w peaku streamer miał 10 tysięcy widzów, natomiast przez cały okres trwania tamtej transmisji odwiedziło go w sumie 36 tysięcy osób. Jak widać po statystykach, to dla niego ogromna szansa.

To właśnie z takich sytuacji kilka osób się wybiło i potem stało się naprawdę popularnymi twórcami. TheQuadRat ma na sobie ogromną presję, ale także możliwość pokazania się dla o wiele szerszej publiki.