w

Marcin Dubiel oszukuje widzów, że jest w Los Angeles? Kolejna drama youtubera

instagram.com/marcindubiel

Marcin Dubiel od kilku miesięcy wywołuje same kontrowersje. Tym razem chodzi o jego wyjazd do Los Angeles.


Marcin Dubiel jest jedną z bardziej kontrowersyjnym postaci na polskim Youtubie. Wszyscy pamiętają jego głośne wpadki i wygląda na to, że mamy kolejną.

Tym razem chodzi o wyjazd do Los Angeles, który według wielu źródeł zakończył się pobytem w… Warszawskim hotelu.

Dubiel w Los Angeles

Marcin Dubiel wraz ze znajomymi miał polecieć na swoją podroż życia do Los Angeles. Faktycznie, na profilach społecznościowych youtubera zaczęły się pojawiać relacje i zdjęcia LA. Problem? Twórca był widziany w tym samym czasie w Warszawie.

Pech chciał, że nie spotkała go przypadkowa osoba, a jedna z redaktorem serwisu Kozaczek. Abstrahując od źródła, sprawa szybko została nagłośniona.

Według niepotwierdzonych informacji, Marcin ma przebywać w jednym z hoteli w stolicy Polski. „Zdjęcia z Los Angeles są jego archiwalnymi nagraniami” – piszą komentujący na Instagramie. Podejrzanie wyglądają także pomieszczenia, które pokazują youtuberzy na swoich relacjach. Widzowie zwracają uwagę między innymi na europejski standard gniazdek.

Póki co youtuber utrzymuje, że to pomyłka i faktycznie znajduje się w Ameryce.  Gdzie leży prawda? Zapewne gdzieś po środku. Za kilka dni może pojawi się film na kanale Dubiela w stylu „sprankowałem widzów wyjazdem”. Raczej nikt by się nie zdziwił. Youtuberzy czesto udostępniają swoje przerobione zdjęcia na Instagramie, a potem nagrywają z tego odcinki. Może w tym przypadku jest podobnie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka