w

Masa po raz pierwszy wypowiada się o walce z Jackiem Murańskim

Reklama

Masa po raz pierwszy obszerniej wypowiedział się o planowanej walce z Jackiem Murańskim.


Walka ta choć wisi w powietrzu, to nadal jest jednym wielkim znakiem zapytania. Nie wiadomo do końca jak to ma się odbyć, kiedy i w ramach której federacji. Obecnie snute są domysły, choć niektórzy są już pewni, o jaki podmiot chodzi.

W każdym razie Masa po raz pierwszy wypowiedział się dla serwisu Goniec mówiąc wprost, jakimi pobudkami się kieruje i dlaczego tak bardzo nie lubi samego Jacka Murańskiego.

Masa vs Jacek Murański

Reklama

Nie wiadomo kiedy, w jakiej federacji mają się zmierzyć dwaj Panowie. Można się tylko domyślać i bazować na słowach osób trzecich. Jak mówi Masa, nie ma znaczenia, czy pojawiał się w sieci, czy nie – i tak się o nim wspominało.

(…) Tak sobie pomyślałem, mam tutaj gościa, który jest przestępcą. Dam mu po mor..zie i jeszcze  zapłacą mi za to (…) – mówił Masa w rozmowie z serwisem Goniec.

Video

Film: https://youtu.be/HFu5oh-bDxk

Zawsze tego typu rozmowy budzą mieszane odczucia i trudno się temu dziwić. Fakt, że większość osób, które wypowiadają się odnośnie samej walki jest negatywnie do niej nastawionych. Masa po prostu nie jest personą, która uchodzi za lubianą.

Pojedynek ma się odbyć w tym roku, według przecieków stosunkowo niedługo. Nadal jednak wszyscy bazują na leakach, a nie potwierdzonych informacjach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka