w

Mini Majk i Patecki z Ekipy Friza wyrzuceni z galerii handlowej. Ochroniarza poniosło?

Podczas nagrywania jednego z filmików Ekipy Friza doszło do bardzo niesympatycznej sytuacji.


Ekipa Friza znana jest ze swoich szalonych filmów, na których wykonują przeróżne rzeczy. Od budowania domu w basenie, poprzez skakanie do kulek, czy jak tym razem, chodzenia cały dzień w workach.

Podczas wizyty Pateckiego i Mini Majka w galerii handlowej doszło do sytuacji, w której interweniowała ochrona obiektu. Youtuberzy zostali potraktowani bardzo surowo i wyrzuceni z galerii.

Ochroniarze vs Ekipa Friza

Ekipa Friza postanowiła zrobić film pt. „Cały dzień w workach”. W efekcie wszyscy musieli skakać w materiałowych workach. Podczas wizyty Pateckiego i Mini Majka w galerii handlowej, ochrona zauważyła dość niebezpieczną sytuację, gdzie Youtuberzy chcieli wejść na schody po prostu po nich skacząc.

Ochrona zareagowała jednak bardzo ostro, prawie doprowadzając do bójki.

„Dobra, co jaja sobie robicie, a jak się przewróci i łeb rozwali to co, to co wtedy, pogotowie byś chciał, nie? Do widzenia, wypad, wynocha już, do widzenia.” – mówił ochroniarz.

Całą tę sytuację potem komentował Patecki, który przyznał, że ma nadzieję na sprawiedliwe potraktowanie ochroniarza przez jego przełożonych.

(Od 7:54)

Video

Youtuberzy czasem się zapominają i robią naprawdę głupie rzeczy. Skakanie po schodach można zaliczyć do niezbyt rozważnych pomysłów. Trzeba jednak przyznać, że ochroniarz zareagował się bardzo agresywnie, strasząc pałką.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka