w

Mokry Suchar w odpowiedzi do wpisów Gimpera: “Łysacz się przypie*dala, żeby się przypie*dolić”

Xayoo wczoraj odpowiedział na wszystkie zarzuty, w znanym dla siebie stylu, czyli po prostu czytając. Wywołało to dość dziwne komentarze.


W teorii Youtube i Twitch już się powoli ze sobą mieszają, ale widać, że to nadal dwa różne światy. Wczoraj Xayoo przez kilkadziesiąt minut czytał swoje wyjaśnienia odnośnie całej dramy wokół Xayoo Industries. Publika XI jest do tego przyzwyczajona i nikt za bardzo się nie zdziwił.

Xayoo w przeszłości odpowiadał dokładnie tak samo, dzięki temu nie rozprasza się, mówi to, co chce powiedzieć i nie zajmuje się odpowiadaniem na czat. Ponieważ zarzutów w jego stronę było sporo, to Marcin uznał, że ponownie musi sięgnąć po notatnik.

Gimper o odpowiedzi Xayoo

Gimper na swoim Twitterze nawiązał do odpowiedzi Xayoo pisząc, że gdyby Team X miał dramę i Natsu przeczytała takie oświadczenie napisane w notatniku, to wszyscy by się śmiali.

To jednak jest Twitch, świat, który bardzo dynamicznie się zmienia. Coś, z czego ludzie mogliby się nieco śmiać tydzień temu, dzisiaj zostało skrytykowane. Gimper spotkał się więc głównie z krytyką w swoją stronę. Aż dodał kolejny wpis:

Ludzie raczej nie mieli żadnego problemu z tym, że Xayoo czytał z kartki. Wszyscy, którzy go oglądali lata temu wiedzą, że w jego przypadku jest to po prostu najlepszy sposób. Szczególnie, że zarzutów było naprawdę sporo.

Na wpisy Gimpera odpowiedział Suchar. Klipy z Twitcha zmontował Popo Steve:

Cóż, sprawa zapewne rozejdzie się po kościach, gdyby Gimper miał na to odpowiedzieć, to zapewne już by to zrobił.