w

Mokry Suchar zarzuca Mandziowi hipokryzję w sprawie z Fagatą. Mandzio tłumaczy nazwanie ją “kurwi**onem”

Wczoraj Mandzio pojawił się na podcaście u Suchara, podczas którego doszło do zgrzytów w sprawie Fagaty.


Suchar zaprosił Mandzia do rozmowy, podczas której pojawiło się kilka ciekawych wątków. Między innymi ten dotyczący Fagaty. Suchar spytał Mandzia, czy ten nie uważa, że jego wpisy na temat Fagaty były przesadą.

Dzisiaj Mandzio wie, że być może tak, ale jednocześnie uważa, że Fagata w pełni na to zasłużyła. Od dłuższego czasu jej zachowanie było krytykowane, ale youtuberka nic sobie z tego nie robiła. Warto tutaj dodać, że jeszcze po tej sytuacji Fagata “wypuściła płatki” nawiązujące do swojego planu B lub C.

Mokry Suchar o hipokryzji Mandzia

Mokry Suchar podniósł, że w tym wszystkim powstała spora hipokryzja. Chodzi tutaj o fakt, że Mandzio sam mówi o zdrowiu psychicznym i jednocześnie nie ma problemów z wygłaszaniem tak mocnych rzeczy, w szczególności będąc osobą publiczną.

Klip: NjN Shoty 

Była to odpowiedź na słowa Mandzia, który uważa, że Fagata w pełni na to zasłużyła, a sam youtuber miał podstawy do tego, by nazwać ją “zbiornikiem na sp*rmę”.

Klip: NjN Shoty 

Cała rozmowa trwała naprawdę długo, ale widać, że Suchar w pewien sposób chce dla zasady nie zgadzać się z Mandziem, choć trzyma się tego, że Mandzio przesadził i jego wpis napędził jeszcze większą nagonkę.

Z kolei Mandzio utrzymuje, że Fagata mierzy się teraz z konsekwencjami swoich działań. Przy okazji youtuber przypomina, że “Szachiście” również się obrywało i nikt z XI wówczas nie myślał o jego zdrowiu psychicznym.