w

MrBeast o tym, ile zarobiłby, gdyby nie wykupił całego GameStopu, a zainwestował w ich akcje

MrBeast jest niesamowicie popularnym youtuberem, znanym głównie za sprawą ogromnych biznesów i wydawania absurdalnych ilości pieniędzy na swoje odcinki i pomysły.


MrBeast jest tak naprawdę jedynym youtuberem, którego content prawdopodobnie nigdy nie zostanie powtórzony w Polsce. Nawet Tromba wspomniał, że to praktycznie nierealne, by inwestować tak dużo w swoje materiały.

Głównie dlatego, że polskie stawki są o wiele niższe i raczej nikt, nawet przy takich wyświetlaniach, jak Friz, nie byłby w stanie co chwilę czegoś rozdawać, lub coś kupować w tak dużej skali.

Gdyby MrBeast nie wykupił sklepu, a zamiast tego…

W jednym z ostatnich odcinków youtuber wykupił wszystko, co było w pięciu wybranych sklepach, w tym także w GameStopie. Dzisiaj twórca żartuje, ile zarobiłby, gdyby zamiast kupować asortyment, zainwestował całą kwotę w akcje GameStopu.

Żeby było zabawniej, MrBeast pół roku temu na Reddicie faktycznie zapytał, w co warto zainwestować 100 tysięcy dolarów od tak, dla zabawy.

Dzisiaj youtuber miałby dodatkowy milion dolarów na swoje pomysły, ale i bez tego raczej sobie poradzi. Wystarczy tylko spojrzeć na jego wydatki i zasięg filmów.