w

Mrs. Honey odpowiada na pytanie o Berlin. O co chodzi z tymi “skandalami” streamerki Twitch?

Fot z Instagrama: https://www.instagram.com/p/Cfwoufrt5kn/

Mrs. Honey, jedna ze streamerek Twitch, zawalczy z Mają Staśko na High League. W sieci pojawiło się więc wiele dziwnych informacji na jej temat.


Mrs. Honey wszyscy kojarzą przede wszystkim z Twitcha. Boomerzy za bardzo nie ogarniają tej platformy i jej środowiska, więc Honey przedstawiana jest jako typowa aferowiczka. Dla przykładu Plotek pisze tak:

O jakie afery, skandale i kontrowersje chodzi? Dobre pytanie. Wszyscy zapewne będą kojarzyć sytuację z Dj. Pallasidem. Na jednym z eventów (IEM Katowice 2018) Honey była z Pallasidem i doszło tam do nagrania dość nieszczęśliwego klipu.

Potem było to tłumaczone i to dość obszernie. Każdy wierzy w to, co chce, więc ludzie sobie to różnie interpretowali:

Mrs. Honey i Berlin

Drugą “aferą” była plotka, że Honey pracuje w Berlinie, co potem przerodziło się w mema. Było to lata temu i nigdy tego nie potwierdzono. Na niemieckiej stronie były zdjęcia dziewczyny podpisanej jako “Kinga”.

I tak to się zaczęło. Wiele osób podało informację, że to Honey i tak już zostało. Dzisiaj większość z tych rzeczy jest usunięta, choć oczywiście da się znaleźć stare wpisy na Twitterze. Wszyscy się wycofali ze swoich przypuszczeń.

Streamerka została zapytana o to przez Kasix, która naturalnie jest dobrze zorientowana w temacie TTV.

Takie pytanie, tak jakby mem z Berlinem był już troszeczkę zapomniany, a w momencie, kiedy odpaliłaś tego OF, to on tak jakby wybił jak szambo ponownie, no nie? I właśnie, czy to cię troszeczkę zraziło albo czy zabolało cię to jakoś bardzo, czy wyrąbane i robisz swoje? – pyta Kasix.

Wiesz co, już dostałam taki hejt przez taki czas od tamtej afery i gdzieś tam tyle osób mnie zraniło czy skrzywdziło, że już żadna rzecz nie jest w stanie mnie złamać, a tutaj HL jest kolejnym testem psychy. – odpowiada Mrs. Honey.

Liczne afery i skandale to spora przesada, gdzie największe emocje wywołało konto na OF i to w zasadzie nie dlatego, że zostało założone, a dlatego, że jego premiera była dość specyficzna.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka