w

Mrs.Honey, polska streamerka Twitch wrzuca coraz odważniejsze zdjęcia. To jej nowy sposób?

Honey znana jest przede wszystkim z Twitcha, ale także z freaków, czy posiadania swojego OF’a. Streamerka najwyraźniej ostatnio zmieniła swoją taktykę.


Ostatni stream Honey odbył się już spory kawałek temu, bo jeszcze w lutym 2023. Od tamtej pory influencerka zajęła się bardziej Instagramem i OF. Jest to jedna z tych streamerek, której zdjęcia bardzo szybko “wyciekały”.

Dlatego polska streamerka najwyraźniej zmieniła swoją taktykę, choć oficjalnego potwierdzenia nie ma. Jest jednak konto na Reddicie, które ma jej nazwę, promuje jej treści i zdjęcia oraz dzieli się mocniejszym contentem.

Samą Honey, już zdecydowanie na jej koncie obserwuje ponad 210 tysięcy osób. Jak sama pisze, jej OF znajduje się w TOP 0.75% kont. Dostęp kosztuje około 86 złotych miesięcznie.

Honey coraz odważniej

W Polsce jest kilka, jak nie kilkanaście streamerek z OF, wstawiających różnego rodzaju zdjęcia. Oczywiście większość z nich nigdy nie pokaże niczego więcej, niż siebie w bieliźnie.

Konto, które prawdopodobnie należy do streamerki udziela się na wielu różnych subredditach. Treści nawet na jej Insta, czy OF kierowane są już do osób zza granicy, więc to by się zgadzało.

Tych wpisów jest cała masa i codziennie dochodzą nowe. Wcześniejsze posty były usuwane ze względu na DMCA, te nadal są dostępne i to mimo upływu kilkunastu dni. Wiemy, że kolega prosi o link, więc – KLIK. Każdy też może to znaleźć publicznie na Reddicie.

Czy to kierunek, w którym na dobre pójdzie streamerka? Tego nie wiadomo. Na pewno jest ona niesamowicie popularna w wybranych kręgach, jej zdjęcia bardzo często pojawiają się na różnych Discordach i komunikatorach, na których na pewno nas nie ma.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka