w

Murcix wkłada kij w mrowisko, a ludzie są dla niej bezlitośni. Dziwny sposób na „przypomnienie o sobie”

Patrząc po wyświetleniach na filmach Murcix raczej nie wydaje się, by youtuberce były potrzebne kontrowersje. A jednak sama je prowokuje.


Friz ma już zupełnie inne cele, niżeli pomaganie, czy też branie czynnego udziału w życiu oryginalnej Ekipy. Ma Genzie, teraz jeszcze T5M, członkowie Ekipy są zdani obecnie na siebie nawzajem. Nie jest oczywiście tak, że Friz ma jakiś magiczny dotyk, natomiast zdecydowanie był on ważnym elementem całej układanki, który zapewniał ogromne zasięgi.

Youtuberzy po rozpadzie Ekipy radzą sobie różnie, natomiast Murcix wydaje się stawać na nogi. Pod jej odcinkami jest zazwyczaj ponad 100 tysięcy wyświetleń, choć ostatni po dwóch dniach nie zdołał dobić 80 tysięcy.

Murcix „przypomina o sobie”

Murcix z jednej strony poddymiła ostatnio na Twitterze, z drugiej włożyła wprost kij w mrowisko ostatnim TikTokiem. To dość zaskakujące, bo raczej nie potrzebuje jakiejś kontrowersji wokół siebie. Szczególnie na TikToku, gdzie ludzie są naprawdę bezlitośni w swoich komentarzach.

Na Youtube, Marta ma w zasadzie tylko pozytywne komentarze. Pod jej odcinkami trudno znaleźć cokolwiek negatywnego. TikTok to zupełnie inny świat.

W każdym razie, Murcix dodała takiego oto TikToka:

TikTok: https://www.tiktok.com/@murcix_official

Oczywiście, że wzbudziło to duże emocje. Jest to wprost ironia, ale na TikToku ludzie nie za bardzo kumają żartu. Zaskakujące, że taki filmik się tam pojawił. Komentarze wyglądają tak:

Youtuberzy po rozpadzie Ekipy mają wystarczająco ciężko. Ciągle są na świeczniku, ich wyświetlenia są poddawane ocenie, cały czas muszą użerać się z komentarzami o końcu Ekipy. Z drugiej strony sami prowokują wręcz do tego, by o tym mówić.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka