w

Na czym “skończyła się” drama Vogule Poland vs Wardęga? Usunięty film, zmienione przeprosiny, nowe filmy

Spór pomiędzy Vogule Poland a Sylwestrem Wardęgą rozrósł się do rozmiarów, których raczej nikt się nie spodziewał.


Przypomnijmy, że początkowo Vogule Poland oskarżyło Sylwestra Wardęgę o to, że ten zrobił film na podstawie materiału Vogule. W sieci pojawiło się kilka wpisów na Twitterze i relacji na Instagramie. Tak to się wszystko zaczęło.

Doszło finalnie do tego, że Wardęga stworzył dwa filmy o Vogule, jednocześnie broniąc się przed zarzutami. Vogule jeszcze wcześniej nagrało swój materiał o całej sprawie, w którym jest mowa między innymi o molestowaniu. Film został wczoraj usunięty.

Na czym stanęło?

W tym momencie na kanale Wardęgi są dwa filmy o całej sytuacji, na kanale Vogule nie ma żadnego.

Sylwester wytknął youtuberom hipokryzję, pokazując ich zachowania wobec innych twórców i celebrytów. Chłopaki postanowiły, że lepiej usunąć jest swój materiał traktujący o całej sytuacji (ten był nagrany jeszcze przed filmami Wardęgi). Podobnie stało się z wpisem na stronie internetowej. Teraz zamiast tłumaczeń znajduje się tam jedno słowo: “Przepraszamy”. Oprócz tego usunięto grupę na Facebooku.

 

Część przeprosin, czy też wyjaśnień zachowała się na Story Sylwestra.

Shot: WATAHA – krulestwo SHOTÓW

Najnowszy film Vogule ma w tym momencie 14 tysięcy łapek w górę i ponad 7 tysięcy w dół. Od rozpoczęcia dramy Vogule Poland straciło 4 tysiące subskrypcji. Warto wspomnieć, że spod nowego filmu nie znikają negatywne komentarze, a te pozytywne pochodzą z premiery dla wspierających – to normalna praktyka chłopaków, która wygląda dokładnie tak samo od lat i nie jest spowodowana dramą.

Trudno powiedzieć, jakie będą kolejne kroki Vogule i czy ta sprawa po prostu ucichnie, czy może będzie jeszcze poruszana. Wydaje się, że Sylwester wyjaśnił wszystko, co było do wyjaśnienia, teraz ewentualnie Vogule może się po raz kolejny do tego odnieść.