w

Nadchodzi pierwsza drama Genzie? Friz przewiduje, że to się wydarzy w 2023 roku

Friz stworzył swoje predykcje na 2023 rok. Pojawiła się tam dość ciekawa informacja, którą wiele osób potraktowało jako wskazówkę.


Genzie to projekt należący do Friza i naturalnie Ekipy, który pokazał, że moda na mieszkających wspólnie youtuberów wcale nie wymarła. W Genzie nie działo się w zasadzie nic kontrowersyjnego, oprócz kilku pstryczków w nosa oryginalnej Ekipie, czy samemu Frizowi i umowom.

Tymczasem Karol na swoich mediach społecznościowych umieścił swoje przewidywania na 2023 rok, a w nich dramę właśnie w środku Genzie. Ludzie od razu zaczęli się mocniej zastanawiać, czy nie będzie to przypadkiem reżyserowane.

Drama w Genzie?

Te łagodne dramy praktycznie nigdy nie mają potem negatywnego wpływu na popularność, ilość deali, wyświetlenia. Dramy ogólnie zazwyczaj wychodzą obu stronom na dobre. Dlatego widzowie zaczęli podejrzewać, że skoro Friz to przewiduje, to może być coś specjalnie wytworzone.

Ewentualnie po prostu Friz widzi, że dramy są nieuniknione i w pewnym momencie po prostu mają miejsce.

Drama w Genzie na pewno byłaby bardzo zasięgowa, co do tego nie ma wątpliwości. Trudno jednak przewidywać, czego może dotyczyć oprócz spraw czysto związanych z relacjami danych osób. Może Friz wie już coś więcej, ale tutaj tego nie ujawnia.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka