w

Najdziwniejsze, co możecie zamówić w Dark Webie. Najgorszy jest ten bonusowy dodatek

Dark Web to miejsce, w którym można spotkać naprawdę dziwne produkty i usługi. To jedna z nich.


Dark Web to trochę bardziej mroczne miejsce w sieci, gdzie oferowane są przeróżne rzeczy. Jedne bawią, inne naprawdę niepokoją. Jest tam dla przykładu specjalna strona, na której możecie zamówić trollowanie znajomego czy losową osobę chyba w najdziwniejszy możliwy sposób.

Jedna ze stron oferuje „gnomienie”, czyli podrzucanie gnomów do określonych domów. Samo w sobie jest to dość zabawne, natomiast jedna rzecz szczególnie może niepokoić.

Wszystko spoko, gdyby nie to

„Get gnomed” to oferta „najlepszego serwisu gnomienia w Dark Webie”. O co z tym chodzi?

Założenie jest proste – zamawiacie usługę, a na wyznaczony adres dostarczane są gnomy czy też bardziej znane u nas krasnale ogrodowe. W sumie można do kogoś wysłać tak 500 różnych gnomów. Przykładowo wygląda to tak:

Zabawne, że jeżeli dopłacicie, to uruchomiona zostanie procedura jeszcze większego trollowania. Gdy ktoś usunie jednego krasnala, to na następny dzień spotka 2 krasnale w miejscu tego jednego zabranego.

Może nie byłoby to tak dziwne, gdyby nie fakt, że za kolejną dodatkową opłatę serwis oferuje ustawianie krasnali w dowolnej lokalizacji, ale wewnątrz domu. Jedynym ograniczeniem jest to, że w wyznaczonym terminie musi być puste mieszkanie lub dom.

Czym byłby TikTok, gdyby ktoś nie spróbował tego sprawdzić. Obecnie jeden z TikTokerów zamówił to na swój adres i czeka na wykonanie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka