w

Najlepszy donejt podczas IRL w historii Twitcha. Pieniądze dla streamerki dostarczyła Tesla

Donejty IRL stają się coraz ciekawsze. Nikt już zwyczajnie nie wpłaca streamerom pieniędzy. Teraz są dostarczane w ciekawszy sposób.


Streamerzy IRL mają od pewnego czasu pewien”problem”. Ludzie, często młodzi, dają im na ulicy pieniądze. Zdarzało się to nawet w Polsce, a zakłopotanie streamera patrzącego na 12-latka dającego mu 10zł dało się wyczuć na kilometr.

Dlatego ludzie sami doszli do wniosku, że coś tu jest nie tak. Narodził się więc trend ciekawszego dawania pieniędzy, niekoniecznie przez specjalne programy. W tym przypadku donejta dostarczyła Tesla.

Tesla z donejtem na Twitch

Na pewno jest to jeden z najciekawszych sposobów na dostarczenie donejta.Podczas transmisji IRL do streamerów podjechał ktoś w Tesli. Nagle z samochodu wydobył się specyficzny odgłos (muzyczka) i po chwili otwiera się przedni bagażnik z pewnym napisem:

Jest to na pewno coś innego, niestandardowego. Ludzie na Twitchu są naprawdę kreatywni i mowa tutaj nie tylko o streamerach, ale i widowni. Ta na różnych transmisjach pokazała, że potrafi się bawić i nie ingerować zbytnio w same streamy.

W Polsce wychodzi to raczej różnie, bowiem streamerzy często są zaczepiani przez losowe osoby, które potem maksymalnie się stresują, w efekcie czego wychodzi dość niezręcznie.