w

Najpopularniejszy polski serwis z ogłoszeniami dla dorosłych właśnie przestaje istnieć

Niezależnie od tego, czy ktoś korzystał, czy nie, wszyscy kojarzyli tę nazwę. Czy to z memów, czy z internetowych rozmów.


W tym roku kilka dużych serwisów zakończyło swoją działalność. Teraz dotyka to także serwisu dla dorosłych „Roksa”. Raczej każdy kojarzy tę nazwę i wydawałoby się, że jest to na tyle ponadczasowy serwis, że raczej nic nie jest w stanie mu zagrozić.

A jednak na stronie pojawił się komunikat informujący o niedostępności, firma działała od 2002 roku, a teraz ma być w likwidacji.

To koniec serwisu Roksa

Trudno powiedzieć, co jest bezpośrednią przyczyną zakończenia działalności. Wiadomo, że Roksa była polską spółką. Być może więc finalnie chodzi o przepisy.

Nie wiadomo, czy jest to kompletny koniec tego serwisu, czy jego twórcy będą próbowali przenieść go za granicę. Na pewno informacja ta jest z wielu względów zaskakująca i dość nietypowa. W tym roku zamykały się popularne serwisy, a nawet całe platformy, tutaj jednak raczej nie chodzi o nieopłacalność biznesu.

https://www.wykop.pl/artykul/6384221/roksa-pl-konczy-dzialalnosc-to-znany-serwis-z-ogloszeniami-motoryzacyjnymi/

Niemniej jednak tak naprawdę nie ma tutaj żadnych informacji, więc można tylko spekulować. Serwis nie miał żadnych mediów społecznościowych, nie wydano żadnego oficjalnego komunikatu, po prostu z dnia na dzień wyświetlono powiadomienie o likwidacji serwisu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka