w

Największy konkurent Friza pocisnął Trombie „nikt go nie chce”. Coraz więcej osób daje pstryczki w nos

Wydawałoby się, że Friz na polskim Youtube nie ma godnej konkurencji. Jest jednak osoba, która kręci podobne, a często i większe wyniki na podobnym contencie.


Friz z Genzie pokazał, że jest jeszcze sporo miejsca na content wokół ekip. Nie tylko on to robi. Podobne treści można znaleźć u Natsu, Reziego, Team X i wielu innych. Jednak tak naprawdę tylko jeden youtuber dotrzymuje kroku Frizowi i co zabawne, dał ostatnio pstryczka w nos Trombie.

„czvjnik” do tej pory znany był przede wszystkim ze swoich Shortsów. Możliwe więc, że mimo milionowych wyświetleń nie będziecie go szczególnie kojarzyć. Ostatnio pojawił się chociażby na Move, gdzie zobaczyła go nieco inna publika.

W każdym razie, youtuber w ostatnim miesiącu miał ponad 27mln wyświetleń, więc jest to jak najbardziej realny konkurent Friza.

Pocisk w stronę Tromby

Wszyscy na pewno doskonale kojarzą wszystkie te filmy, w których youtuberzy z różnych ekip wygrywają pieniądze. Czvnik sobie z tego zażartował. Szybko stało się to viralem, ale nie ze względu na żart o oddawaniu kasy.

Pojawił się tam pstryczek w nos Tromby. Youtuber nie musiał tego mówić, ale ewidentnie go podkusiło, by zażartować sobie z byłego, obecnego ekipowicza. Na TikToku wiadomo, że te opisy są podkręcane, ale tutaj bardziej chodzi o to, co pojawia się na końcu:

„Odj*bało trochę, pomyliło się coś? Bo wiesz, że na twoje miejsce może wskoczyć każdy, Tromba już czeka w kolejce, nikt go nie chce”

Co to pokazuje? Że na Youtube ludzie po prostu śmieją się z obecnej sytuacji w Ekipie. Śmiechem, żartem, ale coraz więcej osób pozwala sobie na podobne pstryczki w nos. Ciekawe, że akurat tutaj poszło o Trombę, youtuber mógł podać dowolną, inną osobą z Ekipy Friza, czy innego projektu.

Normalnie można  by było podejrzewać, że są to jakieś podwaliny pod walkę, ale między tymi youtuberami raczej nic się nie dzieje, przynajmniej oficjalnie. A co tam u Tromby? Jego ostatni odcinek z Move zrobił 154 tysiące wyświetleń, więc nie jest tak najgorzej.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka