Natalia nie wytrzymała przy kłótni z Magicalem. Poleciały łzy

Natalia i Daniel jadą do Warszawy, nie na tatuaż, a na konferencję. Ostatnio naprawdę ludzie ich chwalili, ale po kilku dniach mamy powrót do normy....
Wydarzenie zostało odnotowane przez media branżowe, choć początkowo nie wzbudziło większych emocji. Z czasem zaczęły pojawiać się dodatkowe szczegóły dotyczące kulis całej sytuacji. Osoby obecne na miejscu twierdzą, że atmosfera była raczej spokojna. „Nie było w tym nic spektakularnego, raczej zwykły moment dnia pracy” – powiedział jeden z uczestników. Temat jednak stopniowo pojawia się w kolejnych dyskusjach w internecie. „Z perspektywy uczestników nie było w tym nic niezwykłego.”








