w

Natan mówi, kto był zamieszany w pokój 222. Padły konkretne ksywki

Natan Marcoń ma dzisiaj wypuścić film, w którym opowie więcej o mitycznym już pokoju 222.


Już teraz wiadomo, kto był zamieszany w sprawy powiązane z tym pokojem. Nadal jednak pod znakiem zapytania stoi to, czym ten pokój faktycznie był. Ponoć „tylko tam imprezowano”. Natan z kolei zdaje się mieć informacje, które obalą tę narrację.

Podczas jednego z wywiadów zawodnik Fame MMA powiedział wprost, kto miał być zamieszany w pokój 222. Niespodzianek raczej nie ma.

Pokój 222

Pokój 222 to faktycznie był pokój, który przez kilka osób został nazwany „przechodnim”. Według relacji osób niezwiązanych z Natanem po prostu tam imprezowano. Marcoń mówi wprost, że działo się tam o wiele więcej.

Teraz podczas wywiadu na kanale AntyFakty zawodnik wspomniał, kto miał być zamieszany w tę sprawę. Możliwe, że to właśnie te osoby będą bohaterami nadchodzącego materiału.

  • Kacper Błoński,
  • Marcin Dubiel,
  • Arkadiusz Tańcula,
  • Boxdel.

Video

Film: https://youtu.be/7-IUjgspCcE

Natan też mówi, że Boxdel wcale nie był w tym pokoju tylko przez 20 minut. Warto też wspomnieć, że ponoć w tej całej sprawie, tzn. związanej z pomówieniami, pojawił się gdzieś pozew. Ale niewiele z tego obecnie wynika. Szczególnie że na samym końcu zapewne skończy się na przeprosinach.

Na pewno jednak ta sprawa z pokojem 222 będzie jeszcze przez jakiś czas na ustach ludzi zainteresowanych Fame MMA. Szczególnie że nadchodzi konferencja, gdzie mogą się pojawić dodatkowe kwestie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka