w

Natsu zmieniła swój wygląd. Trudno poznać youtuberkę w tej wersji

Reklama

Natsu to zdecydowanie jedna z popularniejszych polskich youtuberek, która ma kilka oddanych jej społeczności. Niektóre z nich wpadły w niezły lament.


W momencie, gdy wiele polskich youtuberek bardzo mocno zmienia swój wygląd, przemiana Natsu rzucona bez żadnego kontekstu wywołała sporo emocji. Wiadomo, że wiele osób mocno śledzi jej działalność, w tym przede wszystkim Instagrama, wyłapując niektóre zdjęcia.

Natsu zakończyła swój projekt „Natsu World” i faktycznie mogłaby pójść w stronę kompletnej przemiany swojego wyglądu. I tak jej wpis na Instagramie zrobił niemałe zamieszanie.

Natsu w innej wersji

Reklama

Natalia kiedyś miała już blond włosy, natomiast tutaj sama komentuje, że wygląda jak lalka. Gdyby tak ktoś rzucił jej zdjęcia bez podpisu, to pewnie tylko jakiś procent osób zorientowałby się, o kim w ogóle mowa.

Całość to element jednego z odcinków, w którym Natalia po prostu przechodzi przemianę, ale po Instagramie widać, że wielu osobom bardziej się podoba.

Zmiany Natalii są oczywiście odwracalne, nie ma tutaj mowy o czymś na stałe. Włosy są jedynie peruką, choć kto wie – youtuberka sama mówi, że nie czuje się dobrze w tym kolorze, ale komentarze mówią, że powinna się nad tym zastanowić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka