w

Nie uwierzycie, co jest nie tak z nową piosenką Wersow. Inna artystka: “czuję się odrobinę pokrzywdzona”

Fot. https://youtu.be/W5nQ11sG1A8

Trudno w to uwierzyć, ale na temat piosenki Wersow pojawiły się głosy, że melodia została “zainspirowana” inną artystką. Tak, to się dzieje naprawdę.


Wydawało się, że z Ekipą Friza wszystko się już uspokoiło. Dramy wygasły, a ludzie zajęli się przede wszystkim ocenianiem Genzie. Tymczasem Internet znowu się obudził na informacje o tym, że nowa piosenka Weroniki przypomina inną.

Wersow wypuściła wczoraj utwór “KTOŚ TAKI JAK TY”. Szybko okazało się, że ma on wiele wspólnego z inną piosenką, która, choć jest niszowa i jeszcze wczoraj miała 11 tysięcy wyświetleń, to przewinęła się przez świat może nie tyle Ekipy, co B.R.O.

To się nie dzieje naprawdę

Trudno w ogóle uwierzyć w to, że Ekipa ponownie by się naraziła, ale faktycznie artystka – Akio, która stworzyła utwór “Love song” czuje się odrobinę pokrzywdzona. Jak łączy się ona z Wersow?

Okazuje się, że Akio pojawiła się na organizowanym przez B.R.O karaoke, wchodził on na kanał Akio i chwalił piosenki. Temat ten pojawił się podczas streama Sylwestra Wardęgi. Jak mówiła artystka:

(…) ta piosenka mega podobnie brzmi do linii melodyjnej, która została użyta w piosence Wersow, tak.

Na pytanie Sylwestra odnośnie tego, czy artystka czuje się pokrzywdzona, usłyszeliśmy:

Czy pokrzywdzona? Wiesz jaki mam problem, bo ja u B.R.O wygrałam karaoke ostatnio, które było u niego i on słuchał kilka moich nutek, a Wersow z tego, co zrozumiałam, nie miała wpływu na pisanie tej piosenki, więc, nie wiem czy B.R.O się zainspirował, czy co, ale trochę dziwna sytuacja.

No dobra, ale powiedz, czy czujesz się pokrzywdzona? – Pytał Wardęga.

Troszeczkę, może tak. W sensie, nie miałabym nic do tego, gdyby B.R.O nigdy nie usłyszał mojej piosenki, ale tak, jak mówię, ja wygrałam u niego niedawno karaoke i on tam był na moim kanale i tak chwalił w ogóle, a tutaj taka sytuacja (…).

Akio wspomina bez większych emocji ani wyrzutów, że to mogła być inspiracja, ale nie ma jakiegoś wielkiego żalu. Widać, że nie zależy jej na rozgłosie, a po prostu została chcąc nie chcąc wywołana do tablicy.

Wiadomo, że B.R.O ma wiele wspólnego z Ekipą, Sylwester opisuje to jako jego kolejną wpadkę, o której Wersow czy ogólnie Ekipa mogli kompletnie nie wiedzieć. Trudno tutaj mieć na ten moment do kogoś pretensje, bo sprawa nie jest jasna. Nawet Wardęga wskazuje, że Weronika kompletnie mogła o tym nie wiedzieć i nie należy jej tutaj winić.

Sama piosenka Wersow jest oceniana bardzo pozytywnie, ma jedynie 4.9 tysiąca łapek w dół przy ponad 106 tysiącach w górę. To dało jej 4. pozycję na karcie na czasie.

@Aktualizacja

Po kilku godzinach artystka odniosła się do całej sytuacji, W drugiej aktualizacji dowiadujemy się, że rozmawiała z B.R.O i

“Nie slyszal tej piosenki, po prostu byl to zbieg okolicznosci.”

Pełna wypowiedź: