w

Nie zgadniecie, kto pomoże Magicalowi w odzyskaniu psa. To jakieś abstrakcyjne uniwersum

Daniel Magical zaczyna się rozpędzać, liczbami na Youtube przebija już Ewrona z Twitcha. Na transmisjach jest po kilkanaście tysięcy osób.


Jedni ignorują, inni ostrzegają, że rosnąca popularność Magicala może oznaczać napływ kolejnych patostreamerów. Jak najbardziej scenariusz sprzed wielu lat jest możliwy. Szczególnie, że do tego uniwersum wchodzą kolejne, rozpoznawalne osoby.

I nie chodzi tutaj nawet o youtuberów, czy influencerów, choć w pewnym sensie można ich tak nazwać. Na pewno sprawą zainteresują się też boomerskie media, bo tytuł z detektywem dobrze się kliknie.

Rutkowski i Daniel Magical

Daniel podczas streama poinformował, że odezwał się do niego Krzysztof Rutkowski. Tak, dokładnie ten, o którym teraz pomyśleliście. W poniedziałek mają się spotkać, by omówić sprawę odzyskania psa. Przypomnijmy, że DIOZ zabrało Sonię Magicalowi, przeprowadzono już operację i pokazano środkowy palec „patologii”.

Video

DIOZ odniosło się do sprawy z Rutkowskim pisząc na swoim Instagramie:

To robi się naprawdę dziwne uniwersum. Jego siłą lata temu byli przede wszystkim goście, którzy dzisiaj nazywani są bardziej aktorami. Krzysztof Rutkowski jest z zupełnie innego świata, choć

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka