w

Nieuczesana dodała zdjęcie, na które inna streamerka Twitch odpowiedziała “nie płacz potem, ze ktoś Ci dokucza”

Fot. https://www.instagram.com/p/CcxRSR6DWVn/?hl=en

Sprawa z Nieuczesaną jest naprawdę przedziwna. Albo w Internecie nic się nie dzieje na tyle ciekawego, że to zwróciło uwagę ludzi, albo po prostu na Twitchu są takie “dramy”.


Finalnie o Nieuczesanej wypowiedziały się różne kanały commentary. Jej temat przewinął się przez Aferki, potem przez kanał Gimpera, mówili o tym inni streamerzy, czy streamerki. Zabawne jest to, że streamerzy Twitch muszą przy tym temacie maksymalnie uważać na to, co mówią. Negatywne wypowiadanie się o innym partnerze Twitch i jego wyglądzie może skończyć się nawet banem. Wygląd ogólnie jest dla Twitcha “cechą chronioną”.

W każdym razie, gdy ludzie powoli zaczynali o tym zapominać, to Nieuczesana sama o tym przypomniała za sprawą swojego Twittera. Streamerka wstawiła takie oto zdjęcie:

“nie płacz potem, ze ktoś Ci dokucza”

Ludzie na to zdjęcie zareagowali bardzo różnie. Jedna z polskich streamerek pokusiła się nawet o mocniejszą odpowiedź, która potem przerodziła się w małą dyskusję.

Po ilości “serduszek” widać, że faktycznie widzowie i użytkownicy Twittera uważają podobnie. Można by było nawet odnieść wrażenie, że to w pewien sposób podkręcanie tematu, choć jak tłumaczy Nieuczesana, po prostu ją to rozbawiło.

To jedna z tych “dram”, o których zapewne wszyscy zaraz zapomną. U Nieuczesanej nie przełożyło się to na jakiś wzrost widzów, choć na pewno więcej osób zainteresowało się jej postacią. Komentarze na ten temat są niesamowicie różne, ale tak to wyglądać w świecie influ.