w

Nieuczesaną gonił bezdomny “patrzył się na spódniczkę, oblizywał się poprzedzając to obrzydliwymi tekstami”

https://www.instagram.com/nieuczesana/

Nieuczesana, jedna z polskich streamerek opowiedziała na Twitterze, co spotkało ją w drodze do apteki.


Nieuczesana z miesiąca na miesiąc staje się coraz popularniejszą streamerką, którą średnio ogląda ponad tysiąc osób. Tak jak do tej pory, nadal najczęściej streamuje League of Legends, dodając do tego Among Us czy TFT.

Wciąż jednak streamerki i streamerzy to zwykli ludzie, którzy czasem mają dziwne sytuacje zupełnie niezwiązane z ich działalnością. Dokładnie tak było tym razem.

“Nie byłam pewna czy zdążę wpisać kod do klatki, zanim mnie dogoni”

Nieuczesana na swoim profilu Twitter opowiedziała o sytuacji, która przydarzyła jej się podczas wyprawy do apteki. Według tego, co pisze streamerka, zaczepił ją bezdomny, który początkowo poprosił o papierosa. Potem zaczął się oblizywać i gonić Nieuczesaną.

Jak wspomina streamerka, finalnie musiała biec do domu i dzwonić wcześniej do brata, gdyż nie była pewna, czy bezdomny nie dogoni jej przed wpisaniem kodu do klatki.

Wszyscy na Twitterze radzili zaopatrzyć się w żel pieprzowy, co w tym wypadku faktycznie mogłoby uratować sytuację.

Niektórzy wspominali, że to dość dziwne, by o godzinie 01:00 chodzić w spódniczce do apteki, natomiast Nieuczesana odpowiedziała zdjęciem, pisząc, że po prostu nie przebrała się po streamie i poszła tak, jak była ubrana.

Sytuacje tego typu na pewno się zdarzają, a wpis Nieuczesanej może być przestrogą dla wszystkich, którzy chodzą w nocy po mieście.