w

Nitro bardzo skrytykowany za Fagatę w filmie. Youtuber pod naporem widzów odpowiada i usuwa fragment

Nitro nagrał swój nowy film, w którym pojawiła się Fagata. Youtuber został za to bardzo mocno skrytykowany.


Wszyscy doskonale wiedzą, jaki jest stosunek Internetu, w szczególności osób związanych z Youtube, do Fagaty. Tymczasem youtuberka pojawiła się na nowym filmie u Nitra. Youtuber nagrywał reakcję innych na to, że jest obecnie łysy.

Co ciekawe, Fagata bierze udział w tym samym projekcie, co Nitro. Oznacza to tyle, że zgodnie ze swoimi zapowiedziami Fagata powróci na Youtube. O projekcie nie wiadomo zbyt wiele, na pewno biorą w nim udział naprawdę popularne osoby.

Jest taki projekt, gdzie tam jest 30-40 influencerów, jest to w sumie taki projekt, gdzie wszyscy rywalizują ze sobą(…). – mówi Nitro w swoim wyjaśnieniu

O co ludzie się mocno zdenerwowali? Nitro w swoim najnowszym filmie zawarł reakcję Fagaty na to, że youtuber jest łysy. Widzowie zdecydowanie nie poparli pokazywania influencerki.

Nitro odpowiada

Sam Nitro potwierdza, że kasował niektóre komentarze spod filmu. W tym momencie nie ma tam praktycznie mowy o Fagacie. W każdym razie Nitro został tak skrytykowany, że odniósł się do tego na streamie. Co więcej, finalnie podjął decyzję o usunięciu fragmentu z Fagatą z filmu.

Nitro komentował to w następujący sposób:

  • Nie wiedział wcześniej, że Fagata będzie brała udział w tym projekcie.
  • Nie nagrywał z nią żadnego „Dnia z Fagatą”, a jedynie dodał z nią fragment.
  • Nitro nie jest przyjacielem Fagaty, nie wiedział, że „może być z tego taka chryja”.

Klip: Reziner SHOTY | https://www.youtube.com/user/TheNitroZyniak

Po jednej z odpowiedzi do czatu Nitro postanowił usunąć fragment z Fagatą:

Dziwne, że ludzie się oburzają, że promujesz największą kur***kę w Internecie. – pytanie z czatu.

Czy to jest promocja? Bardziej reakcja. Nie wiem, a przestałeś oglądać Fame pomimo tego, że wyszedł film Maszy, a ona walczyła 2 dni później? Nie zwolnili jej jednak. Czy, nie wiem, nie chodzisz do Rossmanna, bo są tam jej kosmetyki? – Odpowiedź Nitra.

Klip: Reziner SHOTY | https://www.youtube.com/user/TheNitroZyniak

Ludzie uznali całą tę sytuację za wybielanie wizerunku Fagaty i szykowanie Internetu do jej powrotu. Nitro zdecydowanie zaprzeczył, że w ogóle o to chodziło. Według niego youtuberka nie była jakimś ważnym elementem filmu, nie przyjaźni się z nią ani nie ma zamiaru jej wybielać.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka