w

Nitro leakuje walkę wieczoru na Fame MMA 17. Main Event został już ujawniony?

Od kilkunastu godzin w sieci krąży informacja o kolejnym Fame MMA. Nitro na swoim streamie miał powiedzieć, kto będzie walczył w main evencie.


Nitro, choć nie nagrywa już filmów i na pewno stracił częściowo swój zasięg, to jednak klipy z jego transmisji wciąż często zyskują popularność. Przypomnijmy, że youtuber streamuje na Kicku, gdzie śledzi go po kilka tysięcy osób.

I tak ostatnio popularny zrobił się klip z informacją o Fame MMA 17. Trzeba jednak w tym wszystkim pamiętać o kilku bardzo ważnych rzeczach. Klipy te są pocięte, a mówimy tutaj o Nitrze, który uwielbia trollować, żartować, wkręcać. Istnieje więc niemała szansa na to, że ten leak to żart albo po 5 sekundach youtuber stwierdził, że przecież nie mówi na poważnie.

A co, jeżeli to prawda?

Jeżeli klipy i wypowiedzi Nitra są prawdziwe, a nie wyjęte z kontekstu albo nie pochodzą z żartu, to Fame MMA 17 i main event zapowiada się dość ciekawie.

Czyli main eventem byłoby w tym przypadku starcie Xayoo i Izaka. Brzmi dość ciekawie, choć trzeba na to brać ogromną poprawkę, jeśli wskazujemy Nitro jako źródło. Jest to jednak tak popularny klip, że nie można udawać, że go nie ma.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka