w

Nitro o kumplach Ewrona po tej „odklejce”: „Ale jesteście kur**mi bez honoru”

Na Twitterze było ostatnio bardzo głośno wokół Ewrona. Streamer bowiem dał do zrozumienia, że jest najważniejszy.


Cała ta dość dziwna sytuacja dotyczy GTA RP, ale dość szybko wyszła poza tę społeczność. Głównie dlatego, że chodzi o Ewrona, czyli jakby nie było TOP 1 polskiego Twitcha (jeżeli chodzi o obecną oglądalność). Streamer podczas transmisji powiedział dość ostre słowa skierowane w kierunku innych twórców, z którymi się przyjaźni.

Nagranie i późniejsze komentarze trafiły nawet do odcinka Revo. I to ten odcinek oglądał Nitro, który krótko podsumował całą tę akcję.

Nitro mocno o kumplach Ewrona, innych streamerach

Nitro, który obecnie walczy o unbana na Twitchu, mocno wypowiedział się o osobach, które są wokół Ewrona. W ogóle sama wypowiedź Ewrona została potraktowana jako „odklejka” ze względu na chociażby porównanie się do xQc.

Klip: Reziner

Youtuber potem kontynuował, mówiąc ogólnie o zawodach, jakim jest streamer i youtuber. Jego zdaniem codzienne granie w grę przez 4 godziny oczywiście wymaga dyscypliny, ale nie jest to jakieś niesamowicie wycieńczające.

Klip: Reziner

Nitro nadal ma opinię jaką ma, a używanie takich słów w kierunku streamerów na pewno nie pomaga w otrzymaniu UB na Twitchu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka