w

Nitro odpowiada na film, który miał go usunąć z Internetu. Mocna reakcja innych streamerów i youtuberów

Wczoraj na Youtube pojawił się film, którego zamiarem jest usunięcie Nitra z Youtube’a. Wprost mówione jest tam, żeby nie oglądać, nie klikać w materiały youtubera i przestrzegać przed tym innych.


Po publikacji wspominanego materiału pojawiło się wiele bardzo podobnych opinii na jego temat. Sam Nitro również się wypowiedział i jak wiadomo, na nagrać pełną odpowiedź. Nie będzie tam jednak nic niesamowitego, bo z „zapowiedzi” filmu wiadomo, czego się spodziewać.

Po kolei – film na ten moment ma 237 tysięcy wyświetleń i został zakwalifikowany jako nieodpowiedni dla osób poniżej 18 roku życia. Oznacza to tyle, że nie da się go obejrzeć bez zalogowania.

Autor materiału nie nakładał cenzury na słowa Nitra, więc nie jest to jakieś niesamowite. Uznał jednak, że Youtube jest tutaj hipokrytą.

Co o tym sądzą inni?

Jeżeli chodzi o odpowiedź Nitra, to youtuber wskazuje, że wiele rzeczy faktycznie jest prawdą, ale wiele zostało także zmanipulowanych. Nitro mówi także, że wszyscy przez lata się zmieniają, a w filmie pojawiło się wiele bardzo starych klipów.

W każdym razie na pewno odbiło się to szerokim echem w branży. Kto nie lubił Nitra, ten nadal nie będzie go lubić, kto go lubił, ten nadal będzie go darzyć sympatią. To nie tak, że ludzie byli tego nieświadomi.

Klip: Zakrza

W związku z tym, że w zarządzie spółki „Nie wiem” zasiada osoba z community LoLa, będąca komentatorem, sporo o tej całej sprawie było w społeczności League of Legends. Przykładowo Rybson napisał:

Cinkrof:

Autor całego filmu wyszedł z założenia, że media o tym nie napiszą, Boop napisał (TOP 1 serwis o grach w Polsce). Streamerzy też nie mieli problemu z obejrzeniem całego filmu u siebie na kanałach.

Jedną z nich była Kasix – najpopularniejsza polska streamerka Twitch, która ma całkiem popularną relację z Nitrem. Ona wytłumaczyła to bardzo prosto mówiąc, że lubi Sergiusza, a nie Nitrozyniaka. Nie popiera zachowań Nitrozyniaka, ale lubi Sergiusza. Kasix bardzo mocno to rozdziela. Oczywiście jej wypowiedź odnośnie całego filmu jest dłuższa i pokazuje, jak podchodzą do tego inni twórcy. Wielu z nich poznało Nitra już po tych telefonach i tych najostrzejszych jego akcjach.

Kasix mówi także, że jeżeli Internet nie dał rady zcancellować Fagaty, to tym bardziej nie uda się to z Nitrem, który ma ogromną społeczność.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka