w

Nitro odpowiada na tweet Skkf’a i wyzywaniu dziewczynki od pulpetów: “Mniejsza szkodliwość społeczna”

Kilkadziesiąt godzin temu Skkf napisał na swoim Twitterze wpis odnoszący się do Nitra i jego sytuacji. Skkf wypomniał youtuberowi, że ten też kiedyś wyzywał “czyjąś córkę”.


Nitro odniósł się do tego podczas jednego ze streamów. Początkowo mówił, że wszystko wyjaśnił już na Twitterze, ale tak naprawdę nie było tam jasnej odpowiedzi i ustosunkowania się stricte do tego, o czym pisał Skkf.

Teraz Nitro odpowiedział, że według niego te sytuacje nie są do przyrównania, w jego ocenie wyzywanie dziewczynki od pulpetów to mniejsza szkodliwość społeczna, niżeli w przypadku wyzywania rozpoznawalnego chłopca.

Klip: Coach Życia

Nitro się tłumaczy

Nitro ponownie nawiązał do sytuacji z policją, która interweniowała w sprawie klipu, na którym jakaś dziewczynka się wygłupiała. Abstrahując jednak od tego, głównym zarzutem w stronę Nitra było wyzywanie czyichś dzieci i zaciekłe bronienie swojego syna.

Według Nitra sytuacji tych nie można porównywać. Klip z dziewczynką, czyli dokładnie ten:

Został wytłumaczony w ten sposób:

“Podejrzewam, że szkodliwość społeczna jest mniejsza jest powiedzieć, że jakaś dziewczynka jest pulpecikiem, bo miała ulaną twarz, a inną jest chodzić od 3 miesięcy i robić to, co robi Jacek Murański.”

Klip: Coach Życia

Wcześniej youtuber wyjaśniał, że są to dwie różne sytuacje. Ludzie na te słowa “się odpalili” i chociażby na Wykopie co kilka godzin publikowane są przeróżne klipy z sytuacji, gdy Nitro kogoś obrażał, czy wyzywał.