w

Nitro opowiada, jak załatwiał Kamerzyście narkot*ki. To może być jeden z mocniejszych konfliktów

Choć większość Internetu na to nie czekała, to Kamerzysta wrócił do nagrywania. Youtuber wie, jak zyskać popularność i doskonale to wykorzystuje.


Większość polskiego Internetu, w szczególności youtuberzy i streamerzy, wypowiadali się o Kamerzyście bardzo nieprzychylnie. Masa osób bardzo ostro mówiła, że Kamerzysta powinien kompletnie zniknąć z przestrzeni Internetowej.

Youtuber jednak powrócił i znowu z jakiegoś powodu ludzie go oglądają. Wszystkie filmy standardowo są ustawione, ale Kamerzysta zupełnie tego nie ukrywa, a jego odbiorcom to nie przeszkadza.

Efekt tego taki, że wyświetlenia na vlogach mają ponad 100-150 tysięcy wyświetleń. Sam Kamerzysta bardzo się tym chwali, nawet w dyskusji z Nitrem.

Kamerzysta vs Nitro

Wczoraj doszło do wymiany zdań pomiędzy Kamerzystą a Nitrem. Trudno nawet zrozumieć, dlaczego i po co, ale Kamerzysta i Kruszwil komentowali stream Nitra, śmiejąc się z niego, jego wyświetleń, aktywności itd.

Nitro nie pozostawał dłużny i odpowiadał na zaczepki. Finalnie spotkały się dwa duże kanały, dwie mocne społeczności i zapanował chaos. W tym wszystkim było jednak kilka ciekawych wątków. Ludzie dowiedzieli się, że Nitro załatwiał Kamerzyście narko*yki. Co Kamerzysta zresztą potwierdził.

Klip: Reziner SHOTY

Nitro odpowiadał kilkukrotnie na to, co mówił Kamerzysta i Kruszwil, ale ani po jednej, ani po drugiej stronie nie padły oprócz tego żadne konkrety. Kamerzysta nagrywał potem Story na Instagramie, w którym radził Nitrowi przerwę od Internetu.

Czy Kamerzysta wróci do Internetu? Poprzednio mimo tego, że wielu youtuberów bardzo ostro się o nim wypowiadało, to nie robiło to na nim większego wrażenia. Nawet Nitro wspomina, że Kamerzysta siedzi w swojej bańce, która nie dopuszcza do siebie informacji ze świata zewnętrznego.

Trzeba finalnie o tym wiedzieć tyle, że Kamerzysta i Nitro nie przepadają za sobą i wdali się w sprzeczkę. Nie ma tam nic niesamowitego, żaden z nich nic na tym nie stracił, natomiast Kamerzysta na pewno zyskał dodatkowy rozgłos.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka