w

Nitro pokazuje swoje zarobki z Youtube z ostatniego miesiąca. Kwota naprawdę może zaskoczyć

Nitro mówiąc o całej, nadal trwającej sytuacji z Konopskim pokazał swoje zarobki. Z resztą już nie po raz pierwszy.


Nitro jest jednym z tych youtuberów, którzy absolutnie nie mają żadnego problemu z pokazywaniem zarobków, stawek etc. Wiele osób nadal to skrzętnie ukrywa, ale za sprawą influencerów pokroju Nitra, łatwo jest sobie przyrównać jego stawki i zarobki do innych youtuberów.

Jest to kolejny przypadek, który udowadnia, że na Youtube są pieniądze i jeżeli ktoś ma dobry pomysł i stałą widownię, to może naprawdę dobrze zarabiać. Oczywiście dla Nitra kanał nie jest jedynym źródłem dochodu, ale na pewno stanowi sporą jego część.

Zarobki Nitro z ostatniego miesiąca

Nitro wrzucał więcej, co widać po jego głównym ekranie zarobków. W miesiącu udało mu się zwiększyć wyświetlenia o 63%, co przełożyło się łącznie na ponad 16mln wyświetleń – to naprawdę topowy wynik, jeżeli chodzi o polskiego Youtube’a.

Jeżeli chodzi stricte o zarobki, to jest to blisko 20 tysięcy dolarów, czyli około 88 tysięcy złotych. Oczywiście od tego należy odjąć podatek i wszystkie koszta.

Nadal to duża kwota, ale osiąga ją stosunkowo niewielka ilość youtuberów. 16mln to naprawdę ogromny wynik, który trudno powtórzyć komuś spoza tej ścisłej czołówki YT.