w

Nitro zaczyna znikać? Zbanowany youtuber napisał takie odwołanie do Twitcha

Nitro oficjalnie złożył odwołanie od swojego permanentnego bana na Twitchu.


To, że Nitro ogólnie odwołał się od perma na Twitchu, nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem. Youtuber (zbanowany również na YT) chce powrócić na platformę, co zmusiło go do napisania odwołania.

To odwołanie jest dość… zaskakujące, przynajmniej pod jednym względem. Do tej pory przez kilka dobrych lat Nitro powtarzał, że Twitch nie jest dla niego zbyt ważny. Teraz jednak sytuacja najwyraźniej mocno się zmieniła.

Nitro i jego odwołanie Twitch

Nitro podczas swojej transmisji przeczytał dokładną treść odwołania. Jest tam fragment mówiący o tym, że Twitch jest platformą, na której może się spełniać:

Okres, w którym nie miałem możliwości działania w obrębie Twitcha jako streamer, był dla mnie czasem na przemyślenia. Prawie 2-letnia przerwa od streamowania na Twitchu pokazała mi, że jest to jedna z aktywności, w której spełniam się jako internetowy twórca, a grono moich odbiorców jest niezwykle oddanych i wciąż oczekuje powrotu transmisji na żywo.

Oprócz tego Nitro napisał, że wyraża żal za wypowiedziane w przeszłości słowa i zapewnia o swoich pozytywnych zamiarach. Wygląda na to, że sytuacja Nitra bardzo mocno się zmieniła. Chyba że to tylko pod Twitcha.

Czy Twitch na to przystanie? Tego kompletnie nie wiadomo. Praktycznie każdy polski streamer Twitch po jakimś czasie dostał kolejną szansę. Niektórzy wracali po 3 razy i to właśnie z permanentnych banów.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka