w

Nitro zarzucił Kasix czy Isamu współpracę ze “złodziejami wizuerunku”. Isamu już odpowiedział

To prawdopodobnie jedna z najszybciej załatwionych dram, jakie miały ostatnio miejsce, choć faktycznie dopiero kilka shotów sprawiło, że sprawa tak się zakończyła.


Od jakiegoś czasu w sieci mówiło się o dwóch cateringach, które miały korzystać ze zdjęć influencerów będących ponoć ich ambasadorami. Z tym że niektórzy z nich mówią, iż zrezygnowali ze współpracy już dawno temu, a nadal znajdują się na stronie.

Sprawa została ponownie poruszona podczas streama Nitro, który rozmawiał z Takefunem. Oboje mówili o cateringu promowanym między innymi na Twitchu.

Szkoda, że Isamu współpracuje ze złodziejami wizerunku, Kasia i Remek to samo, więc możecie już tylko ich pytać, dlaczego ze złodziejami współpracują (…).

Shot: B’Killer

Isamu odpowiada

Isamu dość szybko odpowiedział na swoim Instagramie, na którym przeprosił wszystkich za niewypał z tym konkretnym biznesem. Catering nie przyjmuje już nowych zamówień, dostarczy wszystkie te, które zostały do tej pory zamówione i prawdopodobnie zniknie.

Sprawa raczej nie będzie miała ciągu dalszego, bo każdy doskonale widzi, jak to wygląda. Na pewno catering mógł być lepiej zarządzany, szczególnie w kwestii strony internetowej. O jedzeniu trudno cokolwiek napisać, bo każdy ma swój gust.