w

Nitrozyniak prawie się rozpłakał na streamie. Youtuber odpowiada na sprawę z sejmem i Mają Staśko

Nie, nie jest to żart. Poważnie w polskim sejmie przytoczono bana Nitra. Dużą popularność zdobył także klip, na którym youtuber powstrzymuje łzy.


Świat influ już kilkukrotnie łączył się z polityką, ale chyba nigdy w tak dziwny sposób. W polski sejmie podano przykład Nitra jako osobę, która niszczyła innych. Youtuber został porównany do Donalda Tuska. Poważnie.

Nie wiadomo, dlaczego to się wydarzyło, ale zapewne świat internetowy będzie o tym rozprawiał teraz kilka dni. Trochę to śmieszne, trochę straszne, ale okazało się, że sprawa Nitro rozeszła się naprawdę szeroko.

Ban Nitro w polskim sejmie

Sprawa Nitra pojawiła się w sejmie, to dość zaskakujący obrót spraw i co ciekawe, polityk wspomniał także, że ma na celowniku Sylwestra Wardęgę.

Taki wycinek podał na swoim Twitterze Sylwester Wardęga:

Nitro odpowiadał trochę na ten temat na Twitterze:

Jest też druga sprawa z youtuberem. Dużą popularność zdobył klip, na którym youtuber praktycznie powstrzymuje łzy. Nie ma związku z tą sprawą z sejmem, ale przy okazji warto o tym wspomnieć. Pokazuje to, że Nitro mimo wszystko mocno przeżywa całą tę sprawę.

Odpowiedź, której udzielał Nitro była na pytanie o pierwsze odczucia po samym banie. Dzisiaj minęło już od tego trochę czasu i jak mówił sam youtuber, szanse na jego odbanowanie są bardzo niskie.

Nitro tłumaczył, że pojawił się na HL bo tak naprawdę nie ma obecnie kanału, którym mógłby dotrzeć do większej ilości osób. Ciekawe również, że Nitro ogólnie przeprosił Maję Staśko, choć nadal uważa, że nie zgadza się z jej poglądami.

Nie wiadomo, jaka będzie dalsza historia Nitra. Bez Youtube’a i Twitcha będzie mu naprawdę ciężko docierać do ludzi. Nie wiadomo, jak to się wszystko rozwinie z Kick i czy platforma ta w ogóle przetrwa.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka