w

Nolif ujawnia, ile zarabia ze swojego konta na OF. Zdecydowanie nie jest to mała kwota

Nolif opowiedziała, ile miesięcznie zarabia na swoim koncie OF. Nie jest to wcale mała kwota.


Nolif pojawiła się w Aferkach Boxdela, gdzie odpowiadała na wiele pytań. Jedno z nich dotyczyło konta na znanym serwisie OF – wszystkim kojarzy się to tylko i wyłącznie ze zdjęciami 18+, choć tak naprawdę większość contentu tam to zdjęcia w bieliźnie albo i po prostu, takie zwyczajne, które mogłyby lądować na Instagramie.

W każdym razie Nolif ma konto na OF, które wspiera całkiem sporo osób. Jak słyszymy:

Robię to generalnie nie dla pieniędzy, tylko dla funu, bo jakby jestem po operacji ciała. Teraz mi się mega podoba swoje ciało. Zawsze musiałam się ukrywać jako wtedy chłopak, więc teraz pokazywanie tego ciała sprawia mi mega radość i nawet, jakbym z tego zarabiała totalnie małe pieniądze, to i tak bym to robiła.

Ile zarabia Nolif na OF?

Nolif spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem i trudno się dziwić. Zawsze była to dobra osoba i kompletnie nic się w tym temacie nie zmieniło. Konto na OF pokazuje, że youtuberka może liczyć na wsparcie na każdym polu. Ile miesięcznie zarabia Nolif z OF?

Mogę wam nawet zdradzić ile teraz zarabiam z OF. Teraz, też go nie prowadzę jakoś długo, to jest 6 tysięcy na miesiąc.

https://www.youtube.com/watch?v=726A4YaVhSI

Youtuberka mówi także o czymś bardzo ciekawym – że za wstawkę na swoim filmie dostanie 3 albo 4 razy tyle, więc przy okazji widzowie poznali orientacyjne ceny za tego typu rzeczy.

Warto wspomnieć, że Nolif była pierwszą, która dała prezent prowadzącym Aferki. Razem z Sandrą przygotowały specjalne figurki, które przedstawiają Boxdela i Uflika.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka