w

Nowa oferta pracy ujawnia, w jakim kierunku pójdzie Ekipa Friza. Genzie to nie koniec?

Fot. https://youtu.be/cvzU8mUz2QY

Niedawno Wujek Łuki informował o tym, że Ekipa będzie poszukiwać nowych osób do pracy. Teraz na oficjalnej stronie znalazła się ciekawa oferta.


Ekipa ogłosiła nabór na nowe osoby, które zasilą cały holding. Co ciekawe, oferta skierowana jest do tzw. Talent Manager, czyli osoby, która będzie zajmować się innymi twórcami. Widzowie podejrzewają, że Genzie to niekoniecznie koniec, jeżeli chodzi o tego typu projekty.

Dlaczego? Oficjalna strona wspomina o jednej, bardzo konkretnej branży, którą Friz będzie prawdopodobnie chciał bardziej zagospodarować.

Friz pójdzie w tę stronę?

W całej ofercie na pierwszy rzut oka nie ma nic zaskakującego. Ekipa szuka osoby, która zajmie się influencerami, ich dealami, przeprowadzaniem całych kampanii. A jednak w jednym z punktów pojawia się wyszczególniona jedna branża.

Chodzi konkretnie o:

  • Śledzenie trendów (zwłaszcza digital/social) i znajomość kanałów Influencerów (z naciskiem na beauty).

“Z naciskiem na beauty” – może to oznaczać, że Ekipa chce bardziej pójść w stronę kobiet, zająć się tematem typowo związanym z tą żeńską częścią Youtube. Oczywiście nie można wnioskować, że cała Ekipa zacznie promować kremy i inne kosmetyki, ale z pewnością jest to ciekawy szczegół.

Friz i cały holding musi mieć jakiś konkretny powód, dla którego nowa osoba będzie znała influencerów i całą branżę związaną z beauty.