w ,

O co chodzi w dramie Szpaku vs Nitrozyniak? Raper zaczepia w utworze, a Nitro odpowiada

Ostatnio o Szpaku ponownie zrobiło się głośniej na Youtube, głównie ze względu na swoją zaczepkę w jednym z utworów.


Nitro już jakiś czas temu wypowiadał się krytycznie o Szpaku i raczej nie ukrywał, że jego muzyka po prostu mu się nie podoba. 3 miesiące temu Szpaku napisał na swoim Instagramie o Xayoo “Kozak w świecie, pi*da w necie”, co wzbudziło wówczas wiele emocji.

Jedną z osób, które komentowały tę sprawę był Nitro, który nie tylko wspomniał o tym na jednym ze swoich streamów, ale także napisał o tym na Twitterze.

Przypomnijmy, że Szpaku na Instagramie dawał do zrozumienia, że szykuje się współpraca z Riotem, co tylko dodało tej sprawie rozpędu.

Szpaku o Nitro na swoim utworze

Po kilku miesiącach w utworze Szpaka “GG EASY” pojawia się tekst:

“**uja mnie obchodzi, co pierd*li Nitrozyniak. Widziałem, no w **ju mam wybacz”

Nitro zdecydowanie nie jest osobą, która w takich sytuacjach unika odpowiedzi, więc w sumie po tych dwóch zdaniach Szpaka wydarzyło się sporo rzeczy. Przede wszystkim youtuber posłuchał o co w ogóle chodzi.

Shot: Seb4Tube

Można odnieść wrażenie, że nie zrobiło to na Nitrze większego wrażenia, potem Nitro wyjaśnił, skąd wzięła się cała ta sprawa. Youtuber wspomniał wówczas o całej akcji z Xayoo, ale także i ogólnie o obrażaniu środowiska gamingowego i związanego ze streamowaniem. Z resztą w utworze “GG EASY” pojawia się zdanie “PogChampy widzowie”.

(…) ciśnie Mutliemu, że grał w Minecrafta, a teraz jest raperem. Przypi***ala się do największego streamera w historii tego kraju związanego z LoLem i ogólnie cały czas ciśnie środowisko, a potem ogłasza współpracę z Riotem (…)

Pełny klip (23 minuty)

Najbardziej jednak obecnie znanym klipem jest “awaria BMW”. Nitro na swoim Instagramie opublikował prześmiewczą relację z awarii samochodu.

“Wróciłem właśnie z serwisu BMW, bo miałem taki problem. Od paru dni samochód mi tak trzeszczy, piszczy, jak taka zarzynana ci*a, no ciężko mi w ogóle odwzorować te dźwięki, bo naprawdę są bardzo tragiczne. Jadę do serwisu BMW, wchodzę, wołam tutaj Pana, który się serwisem auta zajmuje, no i tłumacze mu jak wygląda tutaj sytuacja, co się dzieje i on tak z takim pełnym rozumieniem tak, tak i on już chyba wiedział, o co chodzi. No i pan serwisant tutaj wchodzi do tego samochodu on już chyba wiedział, co się dzieje, bo pierwsze co zrobił, to przyszedł tutaj wcisnął ten guzik i powiedział: Tak jak myślałem ktoś, panu podłożył płytę Szpaka”

Nitro potem zniszczył płytę grając we frisbee, bo to jedyne, do czego ta płyta miała się nadawać.

Czy to będzie miało jakiś ciąg dalszy, tego nie wiadomo. Szpaku być może ponownie gdzieś do tego nawiąże, podobnie, jak Nitro. Raczej to po prostu przepychanki, które ani dla jednej, ani dla drugiej osoby nie będą miały wielkiego znaczenia.