w

O co chodzi z tym, że ktoś z Ekipy Friza zemdlał? Jedna youtuberka straciła przytomność

Obecna pogoda bywa naprawdę zdradliwa i warto pamiętać, by dbać o swoje zdrowie.


Pogoda w Polsce jest obecnie naprawdę niebezpieczna, szczególnie dla osób, które bardzo odczuwają wszelkie zmiany temperatur. Przez ostatnie dni był naprawdę upalnie, co dało się we znaki również influencerom.

Jak poinformował na swoim Twitterze Tromba, Marcysia straciła przytomność w momencie pobierania krwi. Na szczęście nic się nie stało, ale youtuber sam komentuje, że była to pierwsza taka sytuacja w jego życiu i należy wyciągnąć z tego wnioski. Youtuberka również nagrała o tym Story.

Warto dbać o siebie bardziej, szczególnie w upały

Obecnie wszyscy w sieci przypominają, by w upały brać ze sobą dodatkową butelkę wody i robić wszystko bardziej na spokojnie, nie spieszyć się, gdy nie ma takiej potrzeby. O tym, że są to cenne rady, przekonał się Tromba i Marcysia.

Przy pobieraniu krwi Marcysia straciła przytomność. Nic jej się nie stało, ale pokazuje to, że naprawdę warto uważać i dbać o zdrowie.

Sytuacja oczywiście stała się dobrym pretekstem do TikToków, natomiast warto pamiętać, że ze zdrowiem nie ma żartów.

Klipy na temat tego, że ktoś był bliski jakiegoś końca, oczywiście są nieprawdziwe i wprowadzają w błąd. Sytuacja dość groźna, ale zdecydowanie nie należy tego jakoś szczególnie wyolbrzymiać.