w

O polskich streamach z Tajlandii robi się głośno za granicą. Polacy całkowicie przejęli platformę

Transmisje Amadeusza z Tajlandii na Kick są tak popularne, że stały się contentem TOP 1, jeżeli chodzi o całą platformę.


Kick powoli robi się przystanią polskich streamerów, którzy albo mają bany na Twitchu, albo po prostu chcą pokazywać więcej i nie martwić się o bany. Zdecydowanie najpopularniejszymi transmisjami są te Amadeusza i Natana. Streamry gromadzą kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy osób.

Co zabawne, wątek ten przewija się obecnie za granicą w kontekście botów – jeden z popularnych streamerów oskarżył innych, że 90% TOP 100 Twitcha korzysta z botów. Polski stream stał się dowodem na to, że nawet na innych platformach są takie liczby.

O Polakach za granicą

O polskich transmisjach mówią największe profile. Wszystko dlatego, że jest to najpopularniejszy stream na Kick – platformie, która jest obecnie pod lupą.

Moje pierwsze doświadczenie z Kick polegało na tym, że jeden ze streamerów angażował się w sek****ne relacje z prawdopodobnie pros*****ką na streamie(…).

Cały Kick jest w tym momencie tak postrzegany właśnie przez streamy Amadeusza. To jednak nie wszystko.

Ludzie autentycznie rozmawiają za granicą o tym, że cała platforma została przejęta przez polską transmisję. Jakie to wywołuje emocje? Raczej negatywne, ale nikt nie mówi, że jest to jakieś uwłaczające dla Tajek etc. Po prostu – że jest to średni content do oglądania.

Wiele osób pisze, że pierwszym, co zobaczyli, to dwóch całujących się mężczyzn – potencjalnie jest to jakiś urywek ze streama. Polacy w ogóle są specjalnie traktowani na Kick. Jako jedyna nacja  mieli swój specjalny kanał na oficjalnym Discordzie. Ten powstał po banie streama Amadeusza, bo Polacy zaczęli masowo spamować.

Teraz tych kanałów jest już trochę więcej, ale na Discordzie nadal piszą głównie Polacy i wydaje się, że to oni na razie są najmocniejszą siłą na Kicku. Streamuje tam w końcu chociażby Nitro czy Szymool.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka