w

O polskiej streamerce Twitch, która potrąciła psa znów zrobiło się głośno za granicą

Reklama

To zdecydowanie była jedna z najbardziej kontrowersyjnych sytuacji w historii polskiego Twitcha. Przebiło się to nawet za granicę.


Polski Twitch miał kilka incydentów, które przebiły się mocniej za granicę. Oczywiście można tu wymienić niezbyt ostrożną jazdę Pajalocka, czy genialne umiejętności prowadzenia samochodu przez Paramaxila.

Jakiś czas temu dołączyła do nich Sindeuke, streamerka, która podczas jazdy samochodem potrąciła psa. Została permanentnie zbanowana na Twitchu i do tej pory nie uzyskała unbana.

Teraz znowu o sobie przypomniała

Reklama

Streamerka w swoim gronie cały czas była aktywna, natomiast świat ponownie o niej usłyszał w momencie, gdy zdecydowała się przejść na Kicka.

Transfer ten nie jest jakąś nowością, ale dopiero teraz zagraniczne media to wychwyciły. Zapewne chodzi tutaj o to, że ogólnie o Kicku jest coraz głośniej, więc ktoś przeglądając aktywne transmisje natrafił na Sidneuke.

Nie jest to jakaś niesamowita skala popularności. Profil obserwuje na ten moment 136 osób, a chociażby ostatni VOD został odpalony 52 razy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka