w ,

[Aktualizacja] Okiem Fabiana, popularny kiedyś youtuber oskarżony molestowania, podrabiane dokumenty i więcej

Doninik kiedyś miał w miarę popularny kanał commentary, który skupiał się na innych youtuberach. Co się z nim stało?


Aktualizacja

Twórca opisywanego kanału dementuje wszystkie informacje jakie zostały umieszczone w filmie autorstwa “Adama”. Nie przebywa, ani nie przebywał w areszcie a osoba, która opublikowała film w dniu dzisiejszym została zgłoszona do prokuratury o pomówienia.
Jego zdaniem cała sytuacja jest wynikiem waści pomiędzy twórcą a grupą jego byłych znajomych.

Oryginalna treść

Okiem Fabiana kilka lat temu był popularnym kanałem, który komentował twórczość innych youtuberów. Wszystko w pewnym momencie zaczęło się sypać, a sam youtuber przestał w końcu nagrywać i kanał zniknął.

Dzisiaj wiemy, że ta historia nie ma szczęśliwego zakończenia. Fabian ponoć przebywa w areszcie i czeka na wyroki w swoich sprawach.

Co się stało z Okiem Fabiana?

Adam jest osobą, która blisko współpracowała z Fabianem. To on kilka lat temu ujawnił, że youtuber miał wykraść zdjęcia jednej z dziewczyn, która go odrzuciła i udostępnić na facebookowych grupach. Teraz nagrał film o tym, co obecnie dzieje się z Fabianem.

Informacje z filmu nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Nie ma jednak żadnego powodu, by w nie nie wierzyć. Według materiału Fabian:

  • Miał dopuścić się gwałtu na dwóch dziewczynach
  • Miał namawiać nieletnie do rozbierania się na kamerkach internetowych pod groźbą powiedzenia o wszystkim rodzicom
  • Transmitować nielegalnie galę Fame MMA
  • Podrabiać dokumenty
  • Posiadać na komputerze zdjęcia nieletnich

Dominik, czyli Okiem Fabiana miał próbować uciec z kraju, jednak ponoć zatrzymała go straż graniczna i obecnie czeka w areszcie na wyroki w swoich sprawach. Trudno powiedzieć, na ile są to informacje wiarygodne, natomiast Adam już raz ujawnił podobne rewelacje odnośnie Okiem Fabiana, które okazały się prawdziwe.

Na materiale słyszymy, że rozprawy mają zacząć się w gdzieś w okolicach października. Być może wtedy ujawnionych zostanie więcej informacji na ten temat.