Pajalock został zbanowany na Twitch.tv!


Pajalock to znany streamer, który transmituje przeróżne rzeczy na Twitch.tv, ostatnio jednak narobił sobie większych problemów, niż zazwyczaj i został zbanowany.


Streamowanie na Twitch.tv kojarzy się głównie z grami, tymczasem Pajalock widownię zdobył głównie na tzw. „IRL”, czyli transmitowaniu nie rozgrywki, a rzeczywistości.

W praktyce streamer chodzi po mieście, znajduje kolejne atrakcje, bawi się ze znajomymi, czasem też spędza czas przed komputerem. Wszystko to śledzą widzowie. Ostatnią znaną akcją streamera był „kajak”, podczas którego doszło do niesamowicie groźnej sytuacji.

Pajalock i problemy z prawem

Jednym z zainteresowań Patryka jest motoryzacja, streamer od momentu zakupu lepszego samochodu – Hondy Type R zjawiał się na zlotach samochodowych, brał udział w „wyścigach” i naturalnie zaczął szybciej jeździć. Tym zwrócił uwagę Wykop.pl i jego użytkowników. Już kilka tygodni temu pojawiały się znaleziska z wyczynami twórcy.

Wcześniej mieliśmy podobne sytuacje, jednak dopiero teraz sprawa zaszła tak daleko. Warto wspomnieć, że Pajalock notorycznie zakleja licznik prędkości w samochodzie, by nie można było go zobaczyć podczas jazdy.

Niebezpieczne sytuacje

Wczoraj jednak opublikowano nagranie z najnowszego streama, na którym dwukrotnie prawie dochodzi do kolizji z pieszym.

Co one tak biegły? Jakby nie biegły to bym je jebnął generalnie (…)

Zaraz potem ma miejsce kolejna sytuacja, gdzie Pajalock pod nosem przeprasza, przejeżdżając przed nosem kolejnych dwóch osób.

Sprawą zainteresowała się policja, która na Wykopie napisała:

Dziękujemy za informacje. Przekazaliśmy materiały do dalszej realizacji do Wydziału Ruchu Drogowego.

To nie pierwszy raz, gdy Pajalock ma problemy przez swoją jazdę. Kilka tygodni temu w internecie pojawiło się nagranie z niebezpiecznego zmieniania pasów. Wcześniej całe kompilacje nieuważnej jazdy.

Obecne wydarzenia pokutowały tym, że streamer na swojej grupie zapowiedział dzisiejsze pojechanie w wyznaczone miejsce deską, zamiast samochodem.

Ban na Twitch.tv

W efekcie streamer został zbanowany na Twitch.tv, streamer skomentował już sytuację:

Możliwe, że chodzi o agresywną i niebezpieczną jazdę. Nie zostało to jednak potwierdzone ani przez Pajalocka, ani przez Twitch.


Zaloguj się, aby skomentować