w

Pierwszy samochód zaprezentowany na Twitchu. Honda pokaże w ten sposób nowego Civica

Nowy Civic zostanie zaprezentowany w serwisie Twitch. Honda próbuje w ten sposób odmłodzić swój wizerunek?


Coraz więcej marek zaczyna iść z duchem czasu i próbować trafiać do młodszego pokolenia. Nie inaczej jest w przypadku Hondy, która zaprezentuje swojego nowego Civica w… serwisie Twitch.

Taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy w historii motoryzacji i popularnej platformy streamingowej, dlatego jest to bardzo interesujące wydarzenie.

Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z prezentacji samochodu?

Zwiastun nowego pojazdu nie informuje, ani nie pokazuje zbyt wiele, jednak fani marki nie będą musieli czekać zbyt długo. Honda zamierza przedstawić nowe wydanie swojego modelu już 18 listopada. Niestety, będzie to miało miejsce w środku nocy, ponieważ o 3:45 polskiego czasu (18:45 czasu pacyficznego).

Zarówno starsze, jak i młodsze modele Civica powszechnie są uznawane jako samochody dla młodszych użytkowników dróg. W związku z tym pomysł jego zaprezentowania w serwisie Twitch nie jest wcale aż tak dziwny.

Video

Transmisja będzie miała miejsce na kanale, który znajdziemy po tym linkiem. Prezentacja samochodu w serwisie Twitch jest bardzo ciekawym wydarzeniem, dlatego rzucić na nią okiem… a przynajmniej na materiał z jej odbycia, z racji godziny, o której odbywa się strumyk na żywo.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka